W imieniu wychowanków Domów Dziecka nr 1, 2 i 3 w Gliwicach dziękujemy za pomoc w realizacji imprezy "Dzieci pod żaglami Capgemini 2018". Możliwość uczestniczenia naszej młodzieży w tym projekcie nie tylko przybliżyła im aktywny wypoczynek nad wodą oraz sztukę żeglarstwa, ale również wywołała uśmiech na ich twarzach.

Centrum Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Gliwicach

Za pomoc w organizacji Festiwalu Filmów Żeglarskich "Jacht Film Festiwal"

MT Partners, Polish Match Tour

Można uczyć się wtedy kiedy się ma czas. Różnorodność materiału. Dużo zadań i wiadomości. Profesjonalizm. Testy kontrolne w czasie wykładów i testy sprawdzające. Możliwość robienia go w godzinach dostosowanych do własnych potrzeb oraz stały dostęp do materiału. Forma e-learningu, generalnie wydaje mi się, ze taka forma jest o wiele bardziej atrakcyjna od stacjonarnego wykładu. Możliwość korzystania z modułu w dowolnym momencie, duży zasób wiedzy w jednym miejscu.

Kurs żeglarski 2020

Podziękowanie dla ŚLĄSKIEGO YACHT CLUBU za współorganizację wydarzenia Festiwal Miasta - Złota Rybka 2018, które odbyło się w dniach 8-9 września 2018 r. w Parku Chopina w Gliwicach. Państwa wsparcie, pełne zaangażowanie, otwarcie na współpracę oraz profesjonalizm znacząco przyczyniły się do sukcesu przedsięwzięcia. Dziękujemy.

Miasto Gliwice i Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach

Dziękujemy, że zrobiliście ze szczurów lądowych prawdziwe wilki morskie, dziękujemy za wiele pięknych chwil, cierpliwość i uśmiech dla nas każdego dnia. Dziękujemy za naukę, która stała się zabawą, za pokazanie innego spojrzenia na świat. Za to że mogliśmy być z Wami, i że Wy byliście dla nas oraz za otworzenie dla nas Bramy Na Szeroki Świat.

Wychowankowie Domu Dziecka nr 1 w Gliwicach